MENU
(+90) 850 532 38 32
Pts - Cum : 09:00 - 17:00 Ctesi : 09:00 - 13:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Pharmakozmetik.com sitesi “Süregelen Yaşam Ticaret Limited Şirketi” adına kayıtlı bir e-ticaret yeridir. Şirketimizin merkezi İzmir’de olup İstanbul’da deposu bulunmaktadır. Faaliyet konumuz ise, uygun olduğu ölçüde, üstün kaliteli ve bütüncül (holistik) sağlık destek ve kozmetik bakım ürünlerini en doğru fiyatlarla siz kullanıcılara ulaştırmakta aracılık etmektir. Amacımız herkes için sağlıklı bir yaşamı öne çıkarırken, doğa-ve-insan dostu olarak faaliyet göstermektir. Özetle, biz sizlerin “Sağlıklı Yaşam Dostunuz” olmak için varız.

Genç girişimciler tarafından kurulan genç bir işletmeyiz. Bununla birlikte kurumumuz, çoğunlukla sağlık, ecza ve kozmetik sektörü ile işletme yönetimi konularında, 25 yılı aşkın mesleki deneyimleri bulunan Danışma Kurulu üyelerimiz tarafından desteklenmektedir. Aşağıda belirttiğimiz ufkumuz (vizyonumuz) ve görevimiz (misyonumuz) da bu destekle güç kazanmaktadır.         

Ufkumuz (Vizyonumuz)

Bireylerin ve içinde yaşadıkları toplumların sağlığını bir bütün olarak ele alıp, birlikte daha iyiye erdirmektir.

Görevimiz (Misyonumuz)

Bireylerin kendileri ve sevip-önemsedikleri için sağlıklı bir yaşam konusunda alacakları kararlara yardımcı olmak ve sağlıklı ürünlere erişimlerini sağlamaktır.

Süregelen Yaşam Ticaret Limited Şirketi olarak yeni ufuklara doğru yola çıkarken, içinde yaşadığımız toplumla birlikte daha iyiye gitme gerekliliğinin farkındayız. Sağlıklı ve iyicil bir yaşamın temelinin aynı zamanda dengeli bir yaşam olduğunun da bilincindeyiz. Dengeli bir yaşam ise sürekli bir biçimde yapılan doğru seçimlerin sonucunda olasıdır. Bu bağlamda, kuruluş amacımızı yönlendiren temel ilkelerimiz ise şöyledir:

·        Ticari faaliyetlerimizde kâr amacı güderken, insana ve doğaya saygılı olmaya özen göstermek.

·        Bu bağlamda, temasta bulunduğumuz kişi ve kurumlarla birlikte, sağlıklı olma halini yaşam boyu öğrenmek ve sürekli olarak geliştirmek.

Danışma Kurulumuzun kılavuzluğu altında, tutkulu ve çalışkan bir ekiple çıktığımız bu yoldaki hedefimiz sağlıklı ve iyicil bir yaşam konusunda sizlerle beraber zirveye ulaşmaktır. Ancak hiçbir şeyin sevgi ve saygının eksikliğinde tamamına erdirilemeyeceğinin de farkındayız. Onun içindir ki size, sizi önemsediğimizin sözünü veriyoruz. Sonuçta, biz sizlerin “Sağlıklı Yaşam Dostunuz” olmak için varız.

Sağlıcakla!

Pharmakozmetik Ekibi